X Star

Nejlepší wakeboardová loď všech dob

Jak již samotné jméno tohoto modelu naznačuje, je to skutečná hvězda na nebi wakeboardových lodí. Důkazem je fakt, že již od roku 2003, kdy byl tento model poprvé uveden na trh, vládne nepřetržitě a zcela dominantně veškerému profesionálnímu wakeboardovému dění.

Modelový rok 2018

Přepracovaný legendární top model 4-té generace - člun pro profi jezdce na wake a surf.

Zcela nově designovaný trup s většími zátěžovými nádržemi - větší a lépe vytvarovaná vlna umožní pokročilým jezdcům skočit výše než dřív a to v nižší rychlosti - lepší kontrola ve vzduchu a méně úrazů. Díky tomu tento model vytváří ideální podmínky i pro začátečníky. Při wakeboardingu lze regulovat výšku vlny a zpomalit rychlost jízdy až na pouhých 27 km/hod.  

Vlna pro surfing je obrovská a pomocí přednastavených profilů v menu lze zvolit optimální vlnu pro surfaře - vysokou či delší. Veškeré ovládání a nastavení funkcí lodě probíhá automaticky přes dotykovou obrazovku na palubní desce, změna tvaru vlny proběhne velmi rychle. Díky speciálním vysokovýkonným pumpám je voda do zátěží naplněna či vyprázdněna v pouhých 3 minutách. Kamera zabudovaná ve věži patří k výbavě lodi a kontroluje dění na zádi lodi podobně jako couvací kamera v autě. Mezi doplňky jsou další novinky jako parkovací světla vpředu a vzadu, nový audio systém a nové držáky boardů.

Tento model připravujeme mezi skladové modely, nabídku naleznete zde

 INFO: Každý model MasterCraft lze objednat bez hrazdy jako sportovní člun.

* Lodní výška odráží výšku standardního věže na nejnižším bodu na kýlu ve vodorovné poloze.

Délka: 7,01 m
Šířka uprostřed lodi: 2,59 m
Šířka interiéru: 2,21 mm
Hmotnost: 2 631 kg
Nádrž: 288 l
Ponor: 0,81 m
Kapacita: 16 osob/ 1089 kg