MasterCraft je předním světovým výrobcem speciálních člunů pro wakeboarding a vodní lyžování. Firma sídlí v Tennessee v USA a první loď této značky postavila již v roce 1968. Revoluční design ihned přilákal velkou pozornost zákazníků. Vzápětí se firma začala rychle rozvíjet a dnes MasterCraft produkuji tisíce lodí pro vodní lyžování a wakeboarding, okrajovou součástí výroby je i desetimetrový luxusní cestovní cruiser s kajutou. Firma je největším specializovaným výrobcem v tomto segmentu a má 560 zaměstnanců. MasterCraft nabízí svým zákazníkům zcela bezkonkurenční možnosti - nejprve si vyberete z široké nabídky jednotlivých sérií ten správný model  pro Vámi preferované druhy sportu. Poté tuto volbu ještě umocníte naprosto individuálním výběrem barevného designu trupu a samozřejmě vhodně doplníte všechny části interiéru. Na závěr ještě zbývá určit sílu motoru a doplnit výbavu množstvím všech nepostradatelných technických a ovládacích prvků. 

 

Kvalita a inovace MasterCraft

Kvalita a inovace je to, čím se MASTERCRAFT liší od ostatních výrobců.MasterCraft byl založen na velmi jednoduchém předpokladu: vybudovat lepší loď. Tato mantra platí stále i dnes, proto se společnost zaměřuje na výrobu maximálně inovativních a spolehlivých člunů pro vodní sporty. Tyto vlastnosti zjistíte téměř ve všech částech produktové výroby. Ze způsobu použití sklolaminátu pro konstrukce lodí, z komplikovaného uchycení všech vnějších dílů, jedinečného umístění hliníkových částí, vše je vyrobeno podle přesných norem.

Přesvědčte se o tom, jak MasterCraft staví lepší lodě než ostatní.

Záruka

Od roku 2014  poskytuje výrobce MasterCraft na všechny lodě tohoto modelového roku mladší 5 letou záruku!!! 

ISO Certifikace

MasterCraft je jediný výrobce lodí na světe, který nese certifikaci ISO. Tyto normy prokazují schopnost výroby a distribuci produktů v souladu se všemi nezbytnými předpisy a potřebami zákazníka.