O společnosti boatMaster s.r.o.

Jste na stránkách obchodní společnosti zastupující výrobce sportovních člunů Master Craft v České republice. Prodáváme a servisujeme čluny výše uvedené značky. Naším obchodním územím je celá Česká republika a Slovensko. Společnost kterou zsatupujeme - Master Craft se sídlem v Tenesee, USA vyrábí sportovní čluny již 43 let. Celou dobu intenzivně pracuje na vývoji a zlepšování všech svých modelů.

Průběžně se lodi tohoto výrobce stávaly oficiálními tažnými čluny na mistrovstvích světa jak wakových disciplín tak samozřejmě všech disciplín vodního lyžování. Také pro rok 2010 a 2011 je značka Master Craft a několik modelů jejich lodí dle své specifikace oficiálními tažnými čluny mistrovství světa.

Inovace a vývoj ze strany výrobce se týká samozřejmě trupů člunů, motorů a jejich výkonů. Nejsou vyjímkou také změny a vylepšení čalounění, audia, laků a jiných optických detailů člunů. Materiály, technika a vysoká úroveň zpracování všech prvků navozují určitě pocit že stojíte u vyjímečného člunu. Propracované barevné varianty trupů, čalounění sedáků a interiérových koberců i prvků ovládání člunů navozují pocit že jste si pořídili opravdovou špičku mezi sportovními čluny. Pocit NENAVOZUJÍ – ale opravdu jste si ji koupili.

V naší společnosti se sešli nejenom příznivci lodí ale i odborníci, kteří se individuálně pohybuji okolo obchodu, provozu a servisování lodí již od roku 1994. Vyskytujeme se na trhu se sportovními čluny již řadu let. Známe našeho zákazníka a jeho požadavky. Nyní mu přivádíme opravdovou kvalitu člunů od světového výrobce. Vedle toho úplný servis se záručními podmínkami a pozáruční servis s dodáním originálních dílů a příslušenství.

boat Master s.r.o.

Sídlo: Praha 8 - Čimice, Vidimská 741/19,  PSČ 181 00
IČO: 28248180

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským obchodním soudem v Praze, oddíl C, vložka 135189

.