Převratná novinka: GEN 2 surfovací systém

Měli bychom Vás seznámit s pár fakty.

Zaprvé - trup. MasterCraft je průkopníkem v oblasti vývoje tvaru trupu, který vytěsňují více vody a vytvářejí větší vlny. Důkazem toho je historie a současnost úspěchu modelů Xstar , X46 , X30 , X25 , X10 a X2.

Zadruhé - hmotnost. Všechny série X mají standardně vestavěné zátěžové nádrže v trupu. Navíc součástí nového GEN 2 surfovacího systému jsou přídavné vaky, které jsou umístěné v zádi člunu a velikostně tento prostor vyplňují. Ano, zátěžové vaky jsou vyrobeny speciálně pro každou loď na míru. MasterCraft zátěžové vaky přidává pro dosažení optimální hmotnosti pro každou loď. A díky bezkonkurenční kvalitě provedení jsou Mastercraft trupy obvykle o 600 - 800 liber těžší než kterýkoliv z jeho konkurentů.

Zatřetí - surfovací klapky. Každý model má specifický tvar trupu a k němu jsou zcela nově uzpůsobeny surfovací klapky GEN 2. Vyznačují se výrazně odlišnými rozměry a tvarem u každého modelu

A nakonec - software. Použitý software je inovativní a progresivní systém Murphy v kombinaci s velkým dotykovým displejem. 

To znamená, že potřebujete stisknout pouze jedno tlačítko a člun je připraven na surfování během několika minut. Software zajistí všechny potřebné kroky, stačí když určíte, jestli chcete surfovat na vlně vpravo nebo vlevo. Na základě toho se naplní zátěžové nádrže a vaky a nastaví se surfovací klapky GEN 2. Změna strany vlny je pak provedena do 5 sekund.

Gen 2 Surf systém je nyní k dispozici v následujících modelech 2014: X2 , X10 , X25 , X30 , X46 a X55.

Navíc je možné surfovací systém GEN 2 objednat také do starších modelů.

 

Hlavní přednosti GEN 2 surfovacího systému:

  • napuštění zátěžových nádrží a vaků v průběhu několika minut
  • změna strany surfovací vlny do 5 sekund
  • pro zátěž není nutné přesedání osob na stranu člunu
  • jednoduchá obsluha
  • elektronické řízení
  • lze dodat na starší modely MC

Informační leták ke stažení

 

 

 

 

Videa

Fotogalerie